بیماری بیرونی آلت تناسلییک بیماری نسبتا شایع بوده و در سنین حدود 50 سالگی دیده می شود.علت آن کاهش قدرت انعطاف (الاستیسیته) بافت آلت بوده که درصورتیکه همراه با نزدیکی های سخت باشد،باعث پارگی این بافت شده که بعدازاینکه روندجوش خوردن را طی کند منجربه پیدایش یک برجستگی دربافت آلت و نیزیک کجی درهنگام نعوط می شود.بسیاری از بیماران متوحش ازوجود برجستگی شده و فکر سرطان کرده به پزشک مراجعه می کنند و بسیاری دیگر به علت کجی.
بسیاری هم این کجی را عامل ناتوانی جنسی خود دانسته و مراجعه می نمایند.
این برجستگی و این پارگی می تواند درنقاط دیگرآلت هم تکرارشود بطوریکه در موقع مراجعه بیمار چندبرجستگی و چند کجی داشته باشد.
درمان این بیماران 2 مرحله است.درمرحله اول که چندماه اول بوده بسیاری از بیماران درد دارند که دردآنان درهنگام نعوظ بوده و بسیاری داروها مثل ویتامین E کمک کننده خواهند بود.
درمرحله دوم بیماران بعلت کجی آلت مراجعه می نمایند که درصورتیکه این کجی مانع دخول نباشد نیازی به عمل جراحی ندارد.بسیاری بیماران اعتقاددارند اگر کجی آلت اصلاح شود،توانایی جنسی آنان بهبود می یابد که این باور غلط بوده و در بهترین شرایط در همان وضع سابق باقی می ماند و در بسیاری از موارد بعد از عمل کمتر می شود.و هیچ وقت بعد از عمل اصلاح کجی توانایی جنسی بیشتر نمی شود و از اینرو هیچوقت نباید به امید افزایش توانایی جنسی اقدام به عمل جراحی برای اصلاح کجی نمود.

برای دریافت مشاوره و یا مراجعه حضوری و دریافت نوبت دهی

با شماره‌های 88762754 و 88762755 تماس حاصل فرمایید

آدرس :

  • تهران - خیابان شریعتی، خیابان بهشتی، چهار راه اندیشه، خیابان سهند، شماره 6
Top